5 Березня, 2022, 12:26
Вінничани принесли дві медалі українській паралімпійській збірній у Пекіні

Вінницькі біатлоністи Григорій Вовчинський та Олександр Казік принесли Україні медалі Паралімпіади-2022, шо триває у Пекіні. Про це повідомляють у Національному Олімпійському комітеті України.
Зазначається, що вінничанин Григорій Вовчинський виборов золоту медаль серед біатлоністів із порушенням опорно-рухового апарату, а Олександр Казік здобув “срібло” серед біатлоністів із проблемами із зором. Незрячому спортсмену допомагав гайд Сергій Кучерявий.
Зауважимо, що українська паралімпійська збірна очолила медальний залік, маючи у своєму активі 7 медалей.
До складу української збірної входить – 29 спортсменів, серед яких 20 спортсменів-паралімпійців та дев’ять спортсменів-лідерів (гайдів).








