28 Червня
booked.net

Вінничани принесли дві медалі українській паралімпійській збірній у Пекіні

Вінницькі біатлоністи Григорій Вовчинський та Олександр Казік принесли Україні медалі Паралімпіади-2022, шо триває у Пекіні. Про це повідомляють у Національному Олімпійському комітеті України. 

Зазначається, що вінничанин Григорій Вовчинський виборов золоту медаль серед біатлоністів із порушенням опорно-рухового апарату, а Олександр Казік здобув  “срібло” серед  біатлоністів із проблемами із зором. Незрячому спортсмену допомагав гайд Сергій Кучерявий. 

Зауважимо, що українська паралімпійська збірна очолила медальний залік, маючи у своєму активі 7 медалей.  

До складу української збірної входить – 29 спортсменів, серед яких 20 спортсменів-паралімпійців та дев’ять спортсменів-лідерів (гайдів).

 

Останні новини

Новини

27 Червня
26 Червня
25 Червня
24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня