, 25 Червня
booked.net

Вінничанин, який хотів відкупитись від військкомату, отримав штраф і повістку

Вінницька спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону довела у суді вину громадянина України, який намагався ухилитись від призову за мобілізацією, давши хабар співробітнику військкомату. За порушення чоловік отримав штрав та повістку до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Як інформує видання Вінниця.Info, посилаючись на заступника керівника Вінницької спеціалізованої прокуратури Богдана Луценка, наприкінці березня 2022 року громадянин, який підлягає мобілізації під час воєнного стану, надав неправомірну вигоду у розмірі 2000 доларів США службовій особі районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за ухилення від призову під час мобілізації.

15 червня Шаргородським районним судом Вінницької області хабародавця визнано виним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України та призначено покарання, у виді штрафу 68 тис. грн. Грошові кошти в сумі 2000 доларів США за рішенням суду конфісковано в дохід держави.

Також засудженому вручено повістку про виклик до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з метою вирішення питання щодо призову його на військову службу за мобілізацією.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня