, 8 Червня
booked.net

Вінничанин, який зґвалтував та вбив пенсіонерку, решту життя проведе за ґратами – вирок суду

Вчора, 9 листопада, колегія суддів під головуванням Сергія Бурденюка залишила у силі вирок Вінницького міського суду, яким 48-річного вінничанина засуджено до довічного позбавлення волі.

У своїй апеляційній скарзі обвинувачений наполягав на скасуванні рішення суду першої інстанції. На його думку, там не повною мірою оцінили докази та не допитали всіх свідків. Тож вважає, що справу потрібно направити на новий розгляд до міського суду.

З такими вимогами погодився й адвокат обвинуваченого. Також він намагався переконати суд у тому, що призначене покарання – надто суворе. Для покарання й виправлення, каже, достатньо тринадцяти років ув’язнення. Пом’якшуючими обставинами назвав позитивні характеристики за місцем проживання й роботи обвинуваченого, те, що він визнав свою вину та щиро розкаявся. За словами ж прокурора, вирок міського суду – законний і справедливий, – інформує пресслужба Вінницького апеляційного суду.

Згвалтував та задушив

Встановили, що черговий злочин вінничанин скоїв у вересні 2020 року у Вінниці: спочатку 64-річну жінку згвалтував, а потім задушив її. Перед цим зі своєю жертвою випадково познайомився у місті.

Обвинувачений, до речі, – раніше судимий: тричі – за крадіжки, раз – за умисне вбивство. Свій перший вирок отримав у 22 роки.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня