, 11 Серпня
booked.net

Вінничанин збирає кошти на ударний безпілотник Punisher для ЗСУ

Мешканець Вінниці Владислав Сівак оголосив про збір 1,9 мільйонів гривень на придбання ударного БПЛА  Punisher для ЗСУ. Таким чином Владислав пропонує помститись рашистським терористам за обстріл міста.

Про збір коштів чоловік написав на своїй Facebook-сторінці

Долучитись до збору можна, перерахувавши кошти номер карти: 5375 4112 0250 8144.

Возможно, это изображение текст

Punisher – це легкий БПЛА-літак, створений командою ветеранів російсько-української війни UA-Dynamics для ведення розвідки та проведення тактичних нальотів на важливі військові об’єкти з посиленим захистом у глибокому тилу противника. Основними завданнями комплексу є знищення сил і засобів противника та створення постійного психологічного тиску на особовий склад без порушення правил ведення війни.

Команда ветеранів утворилася у 2016 році.

БПЛА Punisher дозволяє проникнути непоміченим глибоко в тил противника, знищити стратегічні об’єкти та техніку й зникнути. Він може діяти на відстані 45 кілометрів від операторів, вести розвідку та завдавати ударів по цілях. Два комплекси вже виконують завдання на фронті, і компанія-виробник готова надалі виробляти дрони та передавати їх армії.

Punisher – це не окремий дрон, а система, в яку входить розрахунок з кількох навчених військових спеціалістів, транспорт, яким вони пересуваються (позашляховик), комп’ютери для керування дроном, додатковий безпілотник для розвідки, запасні деталі та інше приладдя.

Punisher може бути озброєний кількома видами бомб, які може самостійно скидати на цілі. Ще одна його перевага — запускається з катапульти на автомобілі, тож йому не потрібна злітна смуга.

Безпілотний комплекс Punisher пройшов випробування і схвалений до застосування підрозділами Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня