, 27 Січня
booked.net
12 Серпня, 2021, 11:36

Вінничанина засуджено на 7 років ув’язнення за розбійний напад

Вінницькою окружною прокуратурою в суді доведено винуватість 21-річного жителя Вінниці за ч.1 ст.187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства (розбій).

У судовому засіданні прокурор довів, що у вересні 2020 року раніше неодноразово судимий вінничанин, рибалив на Вишенському озері й помітив старшого чоловіка, який також вудив рибу та мав при собі мобільний телефон. У молодика виник злочинний умисел, спрямований на заволодіння майном із застосуванням насильства відносно особи похилого віку, реалізуючи який зловмисник вдався до нападу.

Так, злодій підійшов до чоловіка та несподівано завдав удару кулаком по щелепі та, продовжуючи свої протиправні дії, почав виривати сумку із рук потерпілого, але той чинив опір. З метою подолання опору та доведення свого злочинного умислу до кінця, злочинець подав команду “фас” своїй собаці бійцівської породи, яка, виконуючи команду власника, покусала потерпілого. У нього виявлено  тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому 1-ї п’ясної кістки лівої руки зі зміщенням, а також рани сідниці, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Подолавши таким чином опір потерпілого, зловмисник заволодів його сумкою, у якій знаходилися мобільний телефон та рибальське знаряддя.

Протиправні дії чоловіка зафіксовані камерою відеоспостереження, що розташовувалася на приватному будинку біля водойми, – додають у прокуратурі.

У суді обвинувачений повною мірою визнав свою вину та розкаявся. Однак, за принципової позиції Вінницької окружної прокуратури, суд, враховуючи попередні судимості, а також вчинення злочину щодо особи похилого віку, присудив відбувати покарання у виді 6 років 8 місяців позбавлення волі.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня