, 27 Листопада
booked.net

Вінниччина має стати лідером серед регіонів країни, – Гройсман

Лідером серед регіонів України має бути не тільки Вінниця, яка шість років поспіль очолює рейтинг якості життя серед українських міст, а вся Вінницька область, де досвід обласного центру можна і треба використовувати на благо жителів всіх громад. Про це в ефірі телеканалу «Віта» сказав Прем’єр-міністр України (2016-2019), екс-мер Вінниці Володимир Гройсман.

«Для мене честь була очолювати Вінницю, і дякую вінничанам за підтримку, – сказав Володимир Гройсман. – Свого часу ми сформували стратегію «Вінниця-2020». За 10 років ми реалізували її майже повністю. Це чітка і послідовна у виконанні стратегія, яку ми створили спільно з вінничанами. Я провів сотні зустрічей з людьми, ми говорили про конкретні кроки. Ми сказали, що наша ціль – сучасне, європейське місто. Ми єдина команда в Україні, яка взяла зобов’язання виконати план – і виконала його. Ми можемо пишатись, бо зробили це разом з усіма вінничанами».

Як наголосив Володимир Гройсман, саме виконання чіткого плану дій у підсумку дало можливість сформувати міцну систему прийняття рішень – важливих і затребуваних жителями міста. «Згадайте, в 2012 році мене були готові роздерти за те, що я взявся за реформу транспорту. Але я запевняв – все буде добре. І люди повірили. Зараз нові тролейбуси, трамваї. І в регіонах я бачу відмінність між Вінницею і іншими містами. Досі не розумію, чому в деяких містах панує хаос», – сказав Володимир Гройсман.

Він повідомив, що зараз у Вінниці обговорюють наступний 10-літній план розвитку «Стратегія 3.0 – область, Вінниця, громада». Обговорення – широке, і до нього вже долучилися багато людей, зокрема представники активної молоді регіону.

«Маємо поставити разом нові амбітні цілі. Мова про формування нового плану дій на наступне десятиліття, – сказав Володимир Гройсман. – Ми цей план розуміємо і маємо професійну команду.

Не тільки Вінниця має бути лідером по якості, а вся область. А область – це громади, де живуть люди, які хочуть нормально жити, мати нормальну освіту для діточок, нормально відпочити або піти працювати на підприємство. І саме це ми обговорюємо. Ми маємо бути ефективними там, де народжуємось і живемо».

Останні новини

Новини

26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада