, 18 Травня
booked.net
22 Лютого, 2022, 15:46

Вінниччина на третьому місці за темпами вакцинації дітей від поліомієліту

Станом на 20 лютого 41% дітей Вінницької області отримали вакцини від поліомієліту. Регіон – на третьому місці в Україні за темпами щеплень. Про це інформують у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА.

«Першого лютого стартувала кампанія із щеплення від поліомієліту. Під неї підпадають дітки, віком від 6 місяців до 6 років, які взагалі не щеплені або мають одне щеплення.. Ми увійшли в трійку лідерів областей по Україні, де вакцинація проходить успішно і батьки та лікарі підійшли до цього процесу відповідально. У Міністерстві охорони здоров’я продовжили вакцинальну кампанію, аби усі охочі могли отримати щеплення від поліомієліту. Наші діти мають бути захищені від цієї хвороби», – наголосила заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА Тетяна Бондаренко.

Імунізують маленьких мешканців області інактивованою поліовакциною (ІПВ). В цілому по  Україні показник щеплення від поліомієліту становить 21%.

Для довідки:

Поліомієліт — небезпечне інфекційне захворювання. Може викликати параліч і навіть смерть дітей, Розвивається через 24-48 годин. Найбільш небезпечна хвороба для дітей. Специфічного лікування немає. І повністю ліквідувати захворювання у світі не вдалося. При не достатній вакцинації, є загроза спалаху в будь-які країні.

 

У жовтні 2021 року поліомієліт став причиною паралічу у невакцинованої півторарічної дитини в Рівненській області.

Останні новини

Новини

17 Травня
16 Травня
13 Травня