, 27 Січня
booked.net
22 Лютого, 2021, 10:01

Вінниччина – в числі областей, куди першою доставлять вакцину від COVID

Вінницька область – в числі семи областей України, в які планують першими доставити вакцину від COVID-19. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Маємо чіткий план, який дозволяє відразу після прибуття вакцини розвозити її до обласних складів 11 машинами одночасно: 7 областей (Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька та м. Київ) отримають вакцину в день розвезення, інші – наступного дня», – повідомив Віктор Ляшко.

Також він повідомляє, що у перший місяць для забезпечення готовності до проведення вакцинації роботи НСЗУ виплачуватиме 8 тис грн на одну мобільну команду медиків.

«Далі медичний заклад отримуватиме доплату за фактичну кількість провакцинованих осіб – 25 грн за першу дозу введеної вакцини і 60 грн за другу. Дані про вакцинацію будуть вноситися до електронної системи охорони здоров’я і тільки на підставі цієї інформації НСЗУ оплачуватиме фактично надані послуги», – зазначає Ляшко.

Тим часом  21 лютого на сайті Міністерства охорони здоров’я повідомили, що перша партія вакцини – уже в дорозі до України. 500 тисяч доз вакцини AstraZeneca (CoviShield) відвантажено із заводу-виробника в індійському місті Пуне.

«Зараз вакцина транспортується до Мумбаї. Далі – довгий шлях вантажним літаком з кількома зупинками та вже днями вакцина приїде до України. Після прибуття в Україну вакцина буде розподілятися по регіонах, згідно із Дорожньою картою вакцинації, розробленої МОЗ», – повідомив Максим Степанов.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня