28 Червня
booked.net

Вінниччина втратила юну захисницю Вікторію Поліщук

На фронті загинула 21-річна військовослужбовиця з Хмільницького району Вікторія Поліщук. Страшну новину повідомило видання “20 хвилин.Вінниця”.

Вікторія з дитинства мріяла про професію військовослужбовиці і стала нею, підписавши контракт із ЗСУ у 2020 році. Життя дівчини обірвав ворожий обстріл з “градів”. Де саме проходила службу Вікторія – не уточнюється. 

“Ворожі гради не залишили шансів на життя нашій Вікторії. Біль, нестерпний біль крає серце усім хто знав Віку. Важка втрата. Немає таких слів,щоб передати наше горе…Земля тобі пухом,дитинко!Ми усі в жалобі схиляємо голови. Ти назавжди залишишся в наших серцях. Герої не вмирають, — написала 21 березня на сторінці Вівсяницький ЗНВК “Школа- дитячий садок” Ірина Івчук

Останні новини

Новини

27 Червня
26 Червня
25 Червня
24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня