, 11 Червня
booked.net

Вінниччину поставили за взірець організації освітнього процесу

Вінниця та Вінницька область перебувають серед кращих за кількістю закладів освіти, обладнаних укриттями. Про це 14 грудня повідомив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет, під час робочого візиту до обласного центру.

Під час візиту очільник міністерства зустрівся з керівництвом області та міста, а також оглянув роботу кількох закладів освіти.

На сьогодні 80% закладів освіти області обладнанні укриттями, – зауважив Сергій Шкарлет. – Це набагато більше ніж в цілому по країні, де цей показник складає майже 70%.

Також, за словами міністра у Вінницькій області одна з кращих ситуацій з класами безпеки. Їх в області нараховується 312.

Ці класи, якраз, починалися з Вінницького регіону, і сьогодні на території області їх більше ніж в усіх, – зазначив він. – Це той досвід, який в умовах воєнного стану дуже актуальний. Окремо хочу відзначити – підготовку до опалювального сезону. Тут область теж в лідерах. Тому хотів би подякувати й очільнику обласної військової адміністрації, і міському голові, і Державній службі надзвичайних ситуацій, і усім за роботу. Ці десять місяців війни показали, що Україна живе завдяки людям.

Вінницю та область поставили у приклад по організації навчального процесуЯк зазначив, своєю чергою Вінницький міський голова Сергій Моргунов, місто розпочало підготовку захисних споруд у закладах освіти ще влітку. На разі капітальний ремонт триває ще у 29 закладах. В основному, це пов’язано з облаштуванням вентиляції.

За його словами, в 30 школах облаштовані пункти незламності. Крім того, як зазначає очільник Вінниці, місто, на всякий випадок, готує як пункти обігріву ще ряд дитячих садочків, в першу чергу такі можуть бути розраховані для мам з маленькими дітьми.

Місто придбало 65 генераторів різної потужності, – зазначив міський голова, – ще очікуємо 16 генераторів. Крім того, ми ще в червні визначились, що 14 шкіл у нас будуть не лише як пункти обігріву, а і як пункти, де у випадку надзвичайних ситуацій, може організовуватись приготування їжі.

За словами міського голови, в залежності від школи можна буде забезпечити протягом двох годин від 600 до 800 порцій для мешканців мікрорайону.

Думаю, ідея з приготуванням їжі – досить вдала, і на вінницькому прикладі її можна транслювати на всю Україну, – зауважив у відповідь міністр.

Загалом, у Вінницькій громаді нараховується 63 заклади дошкільної освіти та 51 середньої. Чергові садочки громади відвідує близько трьох тисяч дітей. В школах – 15% учнів, а це близько 7 тисяч, навчаються в офлайн-режимі.

Вінницю та область поставили у приклад по організації навчального процесу

Нагадаємо, на випадок критичних ситуацій, школи та садочки Вінницької територіальної громади оснащують генераторами різної потужності. Генератори меншої потужності забезпечують електроенергією найпростіші укриття. А завдяки більш потужним, заклади освіти можуть стати пунктами обігріву і харчування

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня