, 2 Квітня
booked.net

Вінницею проїде автопробіг на підтримку полонених героїв “Азовсталі”

У суботу, 4 лютого, Вінницею проїде автопробіг на підтримку полонених захисників “Азовсталі”. Про це повідомляє “Укрінформ”. 

Як розповів співорганізатор акції, співзасновник ГО “Дорожній контроль Вінниця” Денис Климов,учасники акції “Азовсталь досі в полоні” уранці 4 лютого проїдуть автоколоною з українськими прапорами від східної до західної околиць міста.

Також вони проведуть неформальну інформаційну зустріч із вінничанами на Європейській площі у середмісті. Участь у ній також візьмуть визволені захисники Азовсталі та члени родин полонених.

“У полоні й досі залишаються близько двох тисяч героїчних захисників Азовсталі, і це проблема. Своєю акцією ми хочемо привернути до неї увагу спільноти, українських і міжнародних ЗМІ задля максимально швидкого її вирішення”, – говорить Климов. 

Нагадаємо, українські військові понад 80 днів тримали оборону Маріуполя. 16 травня 2022 року розпочалась евакуація захисників із заблокованого російськими загарбниками заводу “Азовсталь”, яка тривала кілька днів. 

21 вересня в результаті обміну вдалося повернути з російського полону понад 200 українських захисників, а також десятьох іноземців, які воювали на боці Збройних сил України. Зокрема, з полону повернули захисників Маріуполя, серед яких командир полку “Азов” Денис Прокопенко (“Редіс”), його заступник Святослав Паламар (“Калина”), командир 36-ї бригади морської піхоти Сергій Волинський (“Волина”), старший сержант 36-ї бригади Михайло Діанов, пресофіцер полку “Азов” Дмитро Козацький (“Орест”), голова патрульної поліції Маріуполя Михайло Вершинін, медик Катерина Поліщук (“Пташка”) та інші.

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня