, 31 Січня
booked.net

Вінницька академія безперервної освіти випустила 26 магістрів-екологів

13 січня у Вінницької академії безперервної освіти відбувся черговий випуск здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Екологія». Дипломи отримали 26 випускників.

Із здобуттям вищої освіти привітав магістрів-екологів заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк. Він підкреслив, що екологія завжди була важливою галуззю для всього світу й для України, зокрема.

– Сьогодні, коли наша країна переживає війну, екологічні проблеми стали ще актуальнішими. Якщо на них не зважати, можливі масштабні негативні наслідки для природного середовища, а відповідно – для жителів країни, – зазначив Ігор Івасюк. – Сфера екології в Україні потребує кваліфікованих працівників і сьогодні, і після нашої перемоги над ворогом у процесі відбудови країни.

Заступник голови обласної Ради також подякував колективу закладу за волонтерську діяльність, підтримку Збройних Сил України та за активну громадську позицію викладачів і студентів закладу. Двоє педагогів і понад 20 студентів академії з перших днів повномасштабної війни пішли до війська.

Довідково.

У 2022 році до Вінницької академії безперервної освіти було зараховано 272 студенти та аспіранти. За спеціальністю «Екологія» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти навчається 94 здобувачі вищої освіти.

Останні новини

Новини

30 Січня
27 Січня
26 Січня