, 10 Червня
booked.net

Вінницька академія безперервної освіти випустила 26 магістрів-екологів

13 січня у Вінницької академії безперервної освіти відбувся черговий випуск здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Екологія». Дипломи отримали 26 випускників.

Із здобуттям вищої освіти привітав магістрів-екологів заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк. Він підкреслив, що екологія завжди була важливою галуззю для всього світу й для України, зокрема.

– Сьогодні, коли наша країна переживає війну, екологічні проблеми стали ще актуальнішими. Якщо на них не зважати, можливі масштабні негативні наслідки для природного середовища, а відповідно – для жителів країни, – зазначив Ігор Івасюк. – Сфера екології в Україні потребує кваліфікованих працівників і сьогодні, і після нашої перемоги над ворогом у процесі відбудови країни.

Заступник голови обласної Ради також подякував колективу закладу за волонтерську діяльність, підтримку Збройних Сил України та за активну громадську позицію викладачів і студентів закладу. Двоє педагогів і понад 20 студентів академії з перших днів повномасштабної війни пішли до війська.

Довідково.

У 2022 році до Вінницької академії безперервної освіти було зараховано 272 студенти та аспіранти. За спеціальністю «Екологія» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти навчається 94 здобувачі вищої освіти.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня