, 5 Червня
booked.net

Вінницька делегація обговорила міжнародну співпрацю почесними консулами Німеччини, Саксонії та Угорщини

Налагодження співпраці у соціально-економічній галузі, залучення інвестицій та іентеграцію Вінниці у Європейську спільноту обговорили на зустрічі в Офісі Єврокомісії у Вроцлаві представники Вінницької міської ради.  

Делегація на чолі зі заступником Вінницького міського голови Андрієм Очеретним презентувала європейській спільноті громаду та інфраструктурні проєкти. Розповіли ще й про створення технопарку, плани на реконструкцію аеровокзалу та шляхопроводу. Делегація також познайомилась з  почесними консулами Німеччини (та Саксонії) та Угорщини.

«Консули були вражені історією та потенціалом нашого міста в контексті розвитку індустріальних парків Вінниці та нашому баченню майбутнього. Представники Німеччини та Угорщини виявили бажання налагоджувати співпрацю та партнерство між Вінницею та містами їх країн в таких напрямках, як от економіка, культура, туризм, екологія, освіта, — сказав Андрій Очеретний. — Надзвичайно важливо, що Вінниця справила враження і нами зацікавилися як інвестиційно привабливим містом. Найближчим часом про нашу громаду більше дізнаються і ті міжнародні компанії, що вийшли з російського ринку і тим самим підтримали Україну в боротьбі з агресором».

Делегати також познайомилися з представниками Європейської асоціації місцевої демократії ALDA, які розглядають можливість відкрити свій офіс у Вінниці. Крім того, зустрілися з вінничанином – керівником Фундації Україна. Вони займаються підтримкою українців у Польщі, проводять різні навчальні програми, надають гуманітарну допомогу, допомагають розпочати бізнес і розповідають, як його розвивати, щоб потім повернутись в Україну тощо.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня