, 10 Червня
booked.net

Вінницька громада отримала черговий транш допомоги від Німеччини

Генератори, модульні кухні та обладнання до них, обігрівачі та рації отримала Вінницька громада в межах другого траншу допомоги від Міністерства закордонних справ і Посольства Німеччини. Про це повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі.   

Ця підтримка допоможе Вінниці краще підготуватись на випадок блекауту чи інших надзвичайних ситуацій, підсилити муніципальну мережу пунктів незламності та пунктів приготування їжі.

“Приємно відчувати потужну підтримку німецького народу. Надзвичайно цінуємо зусилля, які докладає Міністерство закордонних справ та Посольство Німеччини в Києві, розуміючи потреби нашої громади і підтримуючи вінничан. Дякую за “теплу допомогу” нашим друзям!” – каже голова Вінницької громади Сергій Моргунов.

Вінниця отримала від Німеччини генератори, модульні кухні та обігрівачі Вінниця отримала від Німеччини генератори, модульні кухні та обігрівачі Вінниця отримала від Німеччини генератори, модульні кухні та обігрівачі Вінниця отримала від Німеччини генератори, модульні кухні та обігрівачі

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня