, 8 Червня
booked.net

“Вінницька громада виділить звільненій Балаклії ₴10 млн”, – Сергій Моргунов

Вінниця, яка в рамках проєкту “Разом” стала містом-другом для Балаклії, планує виділити 10 млн грн для деокупованого міста на Харківщині. Кошти спрямують на відновлення об’єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери міста.
Про це у своєму телеграм-каналі повідомив міський голова Сергій Моргунов.

“Вінниця продовжує підтримувати звільнену Балаклію. Вінницькі волонтери доправили гумдопомогу, яку збирали всім містом. Наша громада долучиться і до відбудови Балаклії”, – зазначив Сергій Моргунов.

Рішення про виділення 10 млн грн субвенції з бюджету вінницької громади вже підтримали на виконавчому комітеті міської ради. Тепер його мають затвердити депутати на найближчій сесії.

“Окупанти залишили розруху: потрібно відновлювати житлові будинки, медичні, освітні заклади – і все це, коли на порозі вже зима. Для допомоги місту передбачили субвенції у 10 млн грн. Ми не кидаємо своїх. Разом переможемо. Разом відбудуємо країну”, – додав міський голова.

Нагадаємо, що 11 листопада, у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, до Балаклії прибули вінницькі волонтери з організацій “Шахіна”, “Гармонія”, “Піч”, “Подільська громада”, директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук та роздали гуманітарний вантаж, який збирали вінничани впродовж трьох попередніх тижнів.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня