, 9 Лютого
booked.net
28 Лютого, 2022, 12:25

Вінницька міська рада попередила про відповідальність за розповсюдження фейків

Сьогодні, 28 лютого Вінницька міська рада звернулася до жителів міста щодо недопущення поширення будь-якої неперевіреної інформації.

Просять поширювати лише перевірену інформацію, у якій вказані прізвища чи конкретні контакти.

У поліції наголошують, що поширення дезінформації тягне за собою відповідальність відповідно до закону України.

“Шановні вінничани та вінничанки!

Триває запекла інформаційна війна. Ми повинні протидіяти ворогу на всіх фронтах. Поки наші воїни, правоохоронці і тероборона стоять стіною проти варварів, кожен з нас може допомогти у захисті України.

Звертаємось до всіх вінничан: не поширюйте жодної неперевіреної інформації, у якій ви не впевнені і якщо не має конкретного прізвища і контактів того, хто це повідомляє. Достовірні відомості надають лише офіційні українські та місцеві джерела. Звертаємось до адміністраторів спільнот, пабліків, груп у соцмережах – видаляйте сумнівну інформацію, якою діляться учасники. Фейки можуть бути схожі на правду. Перепощуйте лише дописи з офіційних каналів. За копіювання текстів без джерела необхідно відправляти у бан.

У поліції наголошують, що поширення дезінформації тягне за собою відповідальність згідно з законом. Вінничани – мудрі і виважені, фільтрують інформацію і знають, кому можна довіряти. Але просимо – максимум пильності і обережності.

Посилання на офіційні канали Вінницької міської ради: Сайт https://www.vmr.gov.ua/ Фейсбук https://www.facebook.com/Vinnytsia Телеграм https://t.me/vmroficial Вайбер https://cutt.ly/KAqqoP1

Останні новини

Новини

8 Лютого
7 Лютого
6 Лютого