, 1 Жовтня
booked.net

Вінницька міська рада звернулася до Кабміну з приводу погашення боргів перед тепловиками

Для Вінниці, а саме підприємства «Вінницяміськтеплоенерго», ця заборгованість складає понад 462 млн грн. Фактично це половина бюджету розвитку міста.

Про це на своїй фб-сторінці повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов.

У лютому Асоціація міст України підписала спільний Меморандум по теплу з Урядом. Громади взяли на себе зобов’язання, що тарифи для населення на тепло та гарячу воду в опалювальному сезоні 2020-2021 років зростати не будуть. Так само як і в цьому опалювальному періоді, що було засвідчено 2-м Меморандумом, підписаним у вересні цього року.

Ці зобов’язання виконують. Згідно з Меморандумами, держава має компенсувати підприємствам ТКЕ різницю у тарифах, яка накопичувалась з 2016 року.

 

 

Для Вінниці, а саме підприємства «Вінницяміськтеплоенерго», ця заборгованість складає понад 462 млн грн. Фактично це половина бюджету розвитку міста. Проте наразі відповідно до Методики визначення заборгованості з різниці в тарифах, затвердженої урядовою Постановою №977, за висновком Держаудитслужби, – йдеться лише про 70 млн грн з цієї суми.

“І в такій ситуації інші міста з централізованим теплопостачанням. Тому ми і наполягаємо на перегляді умов відшкодування. Це дозволить теплопостачальним підприємствам громад стабільно розраховуватись за паливо з НАК «Нафтогаз», надавати якісні послуги споживачам та проводити модернізацію теплового господарства”, – написав міський голова.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня