, 7 Лютого
booked.net
28 Вересня, 2020, 18:25

Вінницька молодь малювала графіті на майдані “Небесної сотні”

З 24 по 27 вересня у Вінниці відбувався навчальний фестиваль графіті “Під знаком Бенксі”. Його організували спільно Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат”, Ветеранський простір та “Автомайдан Вінниччини”.

У фестивалі стріт-арту взяли участь 36 молодих людей віком від 14 до 21 року. У своїх малюнках молоді люди підняли тему війни, екології, рівності, кохання та чимало інших.

– Протягом чотирьох днів учасники проходили тренінги з прав людини, які проводили тренери з Освітнього дому прав людини в Чернігові та розробляли графіті на правову тематику, – розповів Андрій Мельничук, керівник відділу національно-патріотичного виховання МЦ “Квадрат”. – Графіті допоміг розробити відомий художник Андрій Єрмоленко, він також представив авторську роботу у цьому жанрі.

Створені графіті  вінничани могли побачити на Майдані Небесної сотні.

– Після завершення виставки частину графіті ми заберемо в “Квадрат”, наприклад, роботу Андрія Ярмоленка. А решту передамо в навчальні заклади. Серед учасників були студенти одного з вінницьких університетів, і вони вирішили подарувати свої графіті рідному вишу,

– зазначив Андрій Мельничук.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого