, 2 Квітня
booked.net

Вінницька молодь передала гуманітарний вантаж 120 бригаді ТРО

Молоді активісти Вінниччини в межах роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу зібрали  допомогу для 120 бригади ТРО ЗСУ. 

У вантажі – 2 000 хімічних грілок,   термобілизну,  теплий одяг, а також продукти харчування, смаколики і дитячі малюнки, передані громадами області. 

“Наші військові завжди чекають на приїзд волонтерів і на приїзд своїх друзів. Найважливіше –  це спілкування. Вже рік триває повномасштабна російсько-українська війна, і ми, на жаль, втрачаємо свій енергетичний ресурс, але такі зустрічі додають позитивних емоцій та розуміння, що ми єдині, що ми всі разом боремося за свою перемогу”, – розповідає Голова Координаційної ради з питань молодіжної політики при Вінницькій обласній Раді Ірина Лозова. 

Координатор молодіжного крила Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Олександр Мельник наголосив, що з перших днів війни проактивна українська молодь стала на захист незалежності України. 

“Ми знаходимось на постійному зв’язку та допомагаємо тим, хто зараз на передовій, боронить наші кордони й нашу безпеку. Найближчим часом відправимось до 120 ТрО. Там є молодь з нашої команди, з якою ми активно співпрацювали, організовували безліч проєктів. Їдемо туди з гуманітарним вантажем для того, щоб підтримати нашу команду та інших хлопців. Аби хоча б частку цієї вдячності й тепла передати від молоді Вінниччини в цілому від вінничан на передову”, – зазначив він. 

Житель Оратівської територіальної громади, депутат Вінницької районної ради Олександр Пілевський розповів, що з перших днів повномасштабної війни в громадах сформувалися волонтерські рухи.

По старостинських округах створені центри, де збирають таку гуманітарну допомогу, потім везуть її волонтерам, а волонтери Звідти завжди повертаються зі словами вдячності. І це допомагає людям знову допомагати, готувати, передавати й робити тільки хороші справи для наших захисників. Було приготовано багато смаколиків, продуктів харчування. Люди самі готували, пекли, смажили, – каже Олександр. 

Молодь Вінниччини передала допомогу 120 бригаді ТРО Молодь Вінниччини передала допомогу 120 бригаді ТРО Молодь Вінниччини передала допомогу 120 бригаді ТРО Молодь Вінниччини передала допомогу 120 бригаді ТРО Молодь Вінниччини передала допомогу 120 бригаді ТРО Молодь Вінниччини передала допомогу 120 бригаді ТРО Молодь Вінниччини передала допомогу 120 бригаді ТРО Молодь Вінниччини передала допомогу 120 бригаді ТРО

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня