, 6 Грудня
booked.net

Вінницька “Нива” розгромила миколаївський “Васт” та здобула першу в сезоні перемогу

“Нива” з Вінниці одержала першу перемогу у цьогорічному розіграші Другої ліги. “Зелено-білі” розгромили на виїзді “Васт” з Миколаєва з рахунком 0:3. Про це повідомляє пресслужба клубу.

Впродовж гри вінничани виявляли більше активності в атаці, яка на 62 хвилині переросла у гол. Відзначився Микита Жуков, який розстріляв ворота суперника після чергового кутового й відскоку – 0:1.

Наставник господарів намагався змінити малюнок гри замінами, але марно. Більш того, на 72-й хвилині вінничани зміцнили свою перевагу, а на 80-й довели справу до розгрому. Спочатку Шкіндер віддав неточну передачу, яку перервав Кольцов. Далі опорник Ниви протягнув м’яч півполя і зробив ідеальний пас на хід Швецю – той оформив свій перший професіональний гол – 0:2. А потім відзначився Загорулько, який замкнув у падінні простріл креативного Жукова – 0:3.

Отже, Нива здобуває першу перемогу в сезоні і обходить у турнірній таблиці “Васт”.