, 18 Жовтня
booked.net
24 Вересня, 2021, 12:30

Вінницька обласна Рада не підвищила тариф на опалення для населення – ОДА погрожує судом

Сьогодні на сесії Вінницької обласної ради заступник голови Вінницької ОДА Олександр Піщик зачитав позицію Вінницької обласної державної адмінстрації щодо проєкту рішення винесеним на розгляд депутатів, яким встановлюються тарифи для населення та бюджетних установ та організацій. Зокрема він озвучив незгоду із певними положенням проєкту рішення, які були змінені депутатами під час розгляду питання на профільній комісії облради і наголосив на тому, що ОДА залишає за собою право оскаржувати дії обласної Ради в установленому законодавством порядку.

Сьогодні на черговій сесії Вінницької обласної ради депутати роглянули проєкт рішення поданий Вінницькою обласною державною адміністрацією “Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів, релігійних організацій комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго»”. 

Проект рішення був розлянути в профільній комісії обласної ради і до нього внесли суттєві правки. Зокрема депутати категорично відкинули пропозицію  чиновників обласної державної адміністрації  підняти тариф на опалення для населення на 51% і зафіксували його на рівні минулого року. Саме в такій редакції доопрацьований документ сьогодні розглядали на сесії облради:

Голова партії Порошенка на Вінниччині зганьбився надавши некомпетентний коментар ЗМІ

Але з даним формулюванням категорично не погодилась Вінницька обласна державна адміністрація. Зокрема за підписом голови Вінницької ОДА  сьогодні зранку надійшов лист до Вінницької обласної Ради в якому висловлюється незгода із правками, внесеними депутатами в проєкт рішення, а також йде мова  про намір оскаржувати дії обласної Ради у встановленому законодавством порядку.

Відповідний лист зачитав на сесії обласної ради заступник голови Вінницької облдержадміністрації Олександр Піщик під час розгляду питання про тарифи на опалення. Зокрема він вніс пропозицію розглянути саме проєкт рішення ОДА, який передбачав підвищення ціни на опалення для населення на 51%. Депутати категорично відкинули дану  пропозицію і прийняли рішення не піднімати  тариф на опалення для населення і залишити його на рівні минулого року.

 

Останні новини

Новини

16 Жовтня
15 Жовтня
13 Жовтня
12 Жовтня