, 12 Червня
booked.net
24 Травня, 2021, 10:04

Вінницька обласна рада передає громадам досвід стратегічного планування

21 травня начальниця відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Марія Якименко провела практичні семінари для представників Могилів-Подільської міської ради та представників громад району.

На засіданні робочої групи міської ради, яка нині розробляє Стратегію розвитку територіальної громади на найближчі 10 років, учасники провели SWOT-аналіз, а також визначили стратегічні й операційні цілі для проєкту Стратегії. SWOT-аналіз – це ефективний інструмент стратегічного планування, який допомагає визначити та проаналізувати сильні та слабкі сторони, можливості та загрози, які можуть мати вплив реалізацію Стратегії.

– Нині Могилів-Подільська міська рада розробляє Стратегію розвитку 2030. Це важливий документ для розвитку громади, і до його формування потрібно підійти ґрунтовно, всебічно проаналізувавши теперішню ситуацію у громаді й максимально прорахувавши сценарії розвитку подій. Цьому і було присвячено засідання робочої групи у міській раді, – прокоментувала Марія Якименко.

Також 21 травня для громад Могилів-Подільського району начальниця відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату облради провела практичний семінар по написанню плану реалізації стратегії та інвестиційного паспорта громади. Участь у семінарі взяли представники Бабчинецької, Ямпільської, Вендичанської, Чернівецької, Яришівської, Мурованокуриловецької та Могилів-Подільської громад.

– Ми розуміємо наскільки важливо громадам сформувати такий документ, як Стратегія розвитку. І уже 5 громад Могилів-Подільського району ухвалили на сесіях цей стратегічний документ, – зазначив голова Могилів-Подільської районної ради Іван Телеватюк. – Водночас після ухвалення Стратегій – має бути їх реалізація, покрокове виконання. Тому такий навчальний семінар був дуже корисний для представників громад.

Останні новини

Новини

11 Червня
10 Червня
9 Червня