, 26 Вересня
booked.net
11 Лютого, 2021, 17:01

Вінницька обласна рада розпочала інформаційні зустрічі із представниками громад щодо умов участі в конкурсі «Комфортні громади»

Вінницька обласна рада розпочала інформаційні зустрічі з представниками територіальних громад, аби допомогти на місцях сформувати якісні пропозиції для участі в обласному конкурсі «Комфортні громади».

Про це повідомив голова обласної ради Вячеслав Соколовий на своїй сторінці у Фейсбук.

«Друзі, розпочинаємо виїзні інформаційні зустрічі з громадами щодо умов участі в конкурсі обласної ради «Комфортні громади» та інших інструментів залучення коштів для розвитку територій. Сьогодні Вінницька обласна рада працює в Тульчинському районі з головами, старостами та профільними фахівцями Брацлавської , Вапнярської , Городківської , Крижопільської , Піщанської Студенянської , Томашпільської , Тульчинської та Шпиківської громад», – написав Вячеслав Соколовий.

Першу інформаційну зустріч провели 11 лютого для представників дев’яти громад Тульчинського району. Такі ж інформаційні зустрічі відбудуться в усіх шести районах Вінницької області – для представників усіх 63 територіальних громад.

Нагадаємо, цього року Вінницька обласна Рада, ухвалюючи бюджет на 2021 рік, наполягла на проведенні Конкурсу та ухвалила рішення про виділення 20 млн грн на фінансування проєктів-переможців. Конкурс змінив формат, оновлені і його умови.

Учасникам Конкурсу пропонується розробити проєкти за такими напрямами

  • «Безпечна громада» –  впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту жителів громади (в тому числі створення систем відеоспостереження).
  • «Здоров’я жителів громади» –  здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я (первинного та вторинного рівня) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області.
  • «Сучасна громада» –  розвиток спортивної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку, розбудова та модернізація мереж вуличного освітлення та інше.
  • «Доступні послуги» –  розвиток центрів надання адміністративних послуг.
  • «Спроможна громада» –  економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.
  • «Культурний розвиток громади» – відновлення та збереження історико-культурної, духовної спадщини.
  • «Інклюзивна громада» –  підтримка осіб з інвалідністю та створення безперешкодного життєвого середовища.

Передбачене фінансування

У конкурсі можуть брати участь  проєкти, розроблені та подані територіальними громадами та районними радами Вінницької області. Проєкти-переможці отримають до 350 тис. грн із фонду Конкурсу та мають передбачати власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проєкту (з населенням до 10 тис. осіб власний внесок – не менше 30% від загального бюджету проєкту).

Спільні проєкти, розроблені декількома органами місцевого самоврядування, матимуть такий  обсяг співфінансування: до 500 тис. грн – з фонду Конкурсу, а власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проєкту.

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня