, 30 Липня
booked.net
25 Червня, 2021, 13:41

Вінницька обласна рада ухвалила Програму розвитку фізичної культури і спорту до 2025 року

На черговій 10 сесії обласної Ради депутати затвердили звіт про виконання рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2016-2021 роки». Протягом дії Програми в області розвивалися 95 видів спорту: 28 літніх олімпійських, 2  зимових олімпійських, 46 неолімпійських видів спорту та 19 видів спорту для осіб з інвалідністю. Це дало можливість залучити понад 23 тисячі спортсменів.

У регіоні функціонує 54 спортивних школи. Спортом в дитячо-юнацьких спортивних школах займається понад 18 тисяч юних спортсменів та в спортивних клубах – близько 4 тисяч. Наразі Вінниччина входить до 10-ти кращих регіонів України за підсумками Мінмолодьспорту з вищої спортивної майстерності.

До фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності на Вінниччині залучено понад 250 тис. осіб. В області створені та функціонують три центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», центри з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та центри олімпійської підготовки. Активно спортивною діяльністю займаються Вінницька територіальна організація ВФСТ «Колос», Вінницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», ВОО ФСТ «Україна» На Вінниччині також функціонують спортивні клуби військово-патріотичного та фізичного виховання «Дністер» ВТО ФСТ «Колос», «Форпост» колишнього Ямпільського району.

Депутати також ухвалили нову Програму розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2021-2025 роки. На виконання заходів програми впродовж п’яти років необхідно залучити понад 320 млн грн. Це дозволить продовжити розвивати олімпійські і неолімпійські види спорту; надавати грошову винагороду переможцям і призерам міжнародних змагань; збільшити кількість проведення в області змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів.

– Мета програми полягає у створенні умов для залучення населення до спорту, популяризації здорового способу життя та фізичної реабілітації. Спільні зусилля у виконанні заходів програми повинні бути спрямовані на максимальну реалізацію здібностей обдарованої молоді у дитячо-юнацькому, резервному спорті, спорті вищих досягнень та вихованні в дусі олімпізму. Також необхідно залучати дітей та молодь віком 6-18 років до занять у спортивних секціях дитячо-юнацьких спортивних школах та спортивних клубах, – коментує голова постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту Наталія Замкова.

Програма передбачає проведення капітальних ремонтів та реконструкцій спортивних споруд: стрілецького тиру, елінги та спортивного будинку Вінницької обласної організації «Динамо», Вінницької обласної спеціалізованої школи олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської, будівлі легкоатлетичної зали з манежем, прибудов Вінницької територіальної організації «Колос» тощо.

Новини

29 Липня
28 Липня
27 Липня
26 Липня