, 11 Серпня
booked.net
23 Квітня, 2021, 14:17

Вінницька обласна рада висунула двох вчителів на відзначення преміями

Сьогодні, 23 квітня, на черговій 8 сесії обласної Ради 8 скликання депутати підтримали  проєкт рішення «Про клопотання щодо присудження Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів».

Обласна Рада вирішила порушити клопотання перед Головою Верховної Ради України про присудження Премії Верховної Ради України директору бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Погончику Григорію Олексійовичу та вчительці початкових класів вінницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Коваль Людмилі Арсентіївні.

Григорій Погончик очолює бершадську міську школу І-ІІІ ступенів №1 із 1988 року по нинішній час. Він двічі удостоєний знаків «Відмінник освіти» та «Василь Сухомлинський», лауреат премії імені Василя Думанського, переможець обласного конкурсу «Людина року в номінації «Працівник освіти», нагороджувався почесними грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, обласної державної адміністрації та обласної Ради. Григорій Олексійович  – не лише талановитий педагог, а й знаний на Поділлі та за його межами публіцист, історик і  краєзнавець, який досліджує трагедії Голокосту та Голодомору.

Людмила Коваль має 46 років педагогічного стажу, у вінницькій школі №18 працює із 1984 року. Вчителька розробляє тему: «Духовний вплив засобів народознавства та містознавства на формування світоглядних установок наймолодших школярів – самоосвіта». Людмила Арсентіївна створила систему уроків та позакласних заходів із елементами презентацій, у яких використала цікавий містознавчий матеріал. Учні класу Людмили Коваль брали участь у Міжнародному освітньому конкурсі «Олімпіс – 2019 – Весняна сесія» й отримали  дипломи із природознавства та математики. Педагогиня нагороджена Грамотою Міністерства освіти і науки України, медаллю «Відмінник освіти України» та грамотами Вінницької міської ради. 

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня