Вінницька область за показниками захворювання на коронавірус наближається до «червоної зони»

На Вінниччині вже два тижні поспіль щодоби фіксують більше тисячі нових хворих на коронавірус.
В області діє 24 опорні лікарні, які займаються лікуванням хворих на COVID-19.
В медзакладах, на сьогодні, перебувають 1459 пацієнтів. За даними медиків, 95% з них не вакциновані. Вчора розгорнули ще додатково 150 ліжок в Іллінцях, Літині та Крижополі.
Як зазначають у департаменті охорони здоров’я Вінницької ОДА:
«Ця хвиля відрізняється від попередньої – хвороба швидко поширюється. Однак, менше пацієнтів потребують кисневої підтримки. Єдиний захист – вакцинація»,
Вчора під час засідання Комітету ВР з питань здоров’я нації, Віктор Ляшко повідомив, що комісія ТЕБ та НС розгляне питання переведення на «червоний» рівень епідемічної небезпеки ще 9 областей. Серед них і Вінницька.
«Зараз дві області перебувають на червоному рівні епіднебезпеки. Також Львівська, Вінницька, Волинська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Одеська, Сумська, Хмельницька, тобто ще 9 областей, найближчим часом будуть розглянуті на комісії ТЕБ та НС, будемо дивитися, яке рішення приймаємо з приводу введення чи невведення червоного рівня епіднебезпеки з урахуванням завантаженості ліжок для госпіталізації», – сказав Віктор Ляшко.