, 28 Листопада
booked.net

Вінницька облрада навчила представників всіх громад області писати проєкти на конкурс

Учора, 4 березня, відбулася завершальна інформаційна зустріч «Можливості розвитку територіальних громад», які представники обласної Ради проводили для громад усіх шести районів Вінниччини.

У зібранні в місті Калинівка участь взяли голови громад, їхні заступники, старости та профільні фахівці Глуховецької, Жданівської, Іванівської, Калинівської, Козятинської, Махнівської, Самгородоцької, Уланівської та Хмільницької територіальних громад.

– Ми вам презентуємо декілька речей, які плануємо впровадити для розвитку ваших громад. В першу чергу – це конкурс «Комфортні громади» та програма співфінансування ремонту місцевих доріг. Завдячуючи злагодженій позиції голови обласної Ради Вячеслава Соколового та депутатів обласної Ради, нам вдалося відстояти обласний конкурс проєктів розвитку громад. Адже в обласному бюджеті на цей рік фінансування не було передбачене, і лише завдяки спільній роботі було виділено 20 млн грн на проведення конкурсу. Минулого року ця сума складала 15 млн грн, – розповів заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко. – Таким же чином відстояли позицію щодо фінансування ремонту місцевих доріг. Нині на ремонт доріг передбачено 200 млн грн при співфінансуванні громад у розмірі 10-15 відсотків. Часу на розробку проєктів та необхідної документації залишилось не багато. Вже 15 березня – остаточне подання заявок на співфінансування ремонту доріг, а 26 березня – завершується приймання проєктів-учасників конкурсу «Комфортні громади».

Також Дмитро Чаленко звернув увагу на розробку й ухвалення Стратегій розвитку громад на найближчі 7-10 років. Саме громада в дискусії зі своїми мешканцями, експертами та владою може визначити основні напрями розвитку. Без плану розвитку подальші кроки неможливі. Адже необхідно визначити, які інструменти та ресурси є в громади для розвитку та окреслити першочергові завдання.

(без назви)

Останні новини

Новини

27 Листопада
26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада