, 8 Червня
booked.net

Вінницька облрада оцінюватиме керівників підприємств за новими критеріями – їх розробляє робоча група

У Вінницькій обласній раді під головуванням Вячеслава Соколового відбулось установче засідання робочої групи з напрацювання пропозицій щодо нових критеріїв оцінки керівників підприємств, установ, організацій. 

Відповідно до розпорядження голови облради, робоча група створена з метою напрацювання проєкту рішення «Про проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій-об‘єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада». За словами Вячеслава Соколового, цьогорічна оцінка роботи керівників комунальних закладів показала, що чинний Порядок втратив свою актуальність. Зокрема, він не визначає чітких критеріїв, за якими можна оцінити, наскільки ефективно працює комунальний заклад.

— Після проведення оцінки діяльності керівників комунальних підприємств очевидною стала недосконалість старого підходу до визначення якості роботи посадових осіб. Тому було ухвалено рішення про створення робочої групи з напрацювання критеріїв оцінювання. Вони мають бути чіткі та зрозумілі. І головне —  об’єктивно відображати ефективність роботи того чи іншого керівника, — підкреслив голова Вінницької обласної Ради.

Головою робочої групи призначений перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон. Він звернув увагу на те, що в деяких галузях протягом 2020 року завдання та обов’язки керівників закладів кардинально змінилися.

— Якщо раніше керівник медзакладу забезпечував організацію лікувального процесу, то з переходом на обслуговування НСЗУ, він веде фінансово-господарську діяльність, — навів приклад Володимир Кістіон.

В рамках робочої групи працюватиме три підгрупи за напрямами: комунальна власність, охорона здоров’я та гуманітарна політика. Остання підгрупа, в свою чергу, буде поділена на чотири галузі: освіта, культура, спорт і соцзахист.

Вінницька облрада оцінюватиме керівників підприємств за новими критеріями – їх розробляє робоча група

Підгрупи очолять керівники департаментів облдержадміністрації, а співголовами будуть голови постійних комісій облради, відповідно до профілю.
Кожна галузева підгрупа вже отримала перелік підприємств, які потрібно опрацювати. Вже до 5 травня вони мають представити напрацьовані вузькопрофільні індикатори для оцінки ефективності роботи керівників підприємств, які включатимуть показники фінансово-господарської, професійної діяльності тощо.

— Ми маємо вийти на конкретні рішення, які забезпечать ефективність роботи різногалузевих підприємств комунальної власності обласної Ради, —  зауважив Вячеслав Соколовий. —  Результатом будуть комфортні та якісні послуги для людей, а також — доцільне та ощадне використання бюджетних коштів. І звісно — підприємства, які заробляють, мають вийти на новий рівень прибутків і свого розвитку.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня