, 10 Червня
booked.net

Вінницька облрада спрямувала бюджетні кошти на одяг для тероборони та на допомогу Харківщині та Херсонщині

Вінницька обласна рада виділила кошти на забезпечення зимовим одягом бригади тероборони Вінниччини та на допомогу мешканцям деокупованих районів Харківщини та Херсонщини. 

Рішенням сесії, облрада спрямувала 19 мільйонів гривень на придбання костюмів, флісових кофт, рукавиць, спальних мішків та черевиків військовим.  

Ще понад 3,3 мільйони було виділено на матеріально-технічні засоби для проведення невідкладних відновних робіт і заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, забезпечення життєдіяльності та нагальних потреб постраждалого населення звільнених населених пунктів двох областей.

Інвентар, кабелі, плівка, проводи, інструменти передаються комунальною установою «Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів».

Рішення про забезпечення військової частини зимовим одягом та надання допомоги постраждалому населенню звільнених населених пунктів Харківської і Херсонської областей ухвалені в межах реалізації заходів Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня