, 30 Травня
booked.net
22 Грудня, 2020, 14:33

Вінницька облрада відмовляється від роздруківок проєктів рішень на сесію – зекономлять 150 тис. грн і понад тонну паперу

Вінницька обласна рада 8 скликання відмовляється від роздрукованих проєктів рішень, які щоразу роздають на сесіях. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова облради Вячеслав Соколовий.

«Майже 10 тисяч гривень коштує забезпечення депутатів обласної Ради друкованими проєктами рішень на кожне пленарне засідання сесії. І це в той час, коли усі робочі місця в сесійній залі обладнані планшетами з доступом до проєктів рішень в цифровому форматі», – написав Вячеслав Соколовий.

 

За словами голови Вінницької облради, на сесію, яка відбудеться 24 грудня і на якій затверджуватимуть бюджет області, потрібно роздрукувати 120 пакетів матеріалів на 194 аркушах кожен. Це 23 280 аркушів (або 116 кг) паперу, які витратять для того, щоб депутати мали паперовий дубль документів, які вже завантажені на їхні планшети.

«Відмовляємось від роздруківок – це перший реальний крок до впровадження електронного обігу документів в Раді», – резюмував Вячеслав Соколовий.

Він також показав, як саме витрачаються майже 10 тисяч гривень, які фактично коштують паперові проєкти рішень на одну сесію.

3100 грн. на ризографи та копіювальні апарати.

1800 грн. на промивку барабанів та заміну роликів

2000 грн. на техобслуговування листопідбірника з брошуровщиком

3000 грн. на папір

«І це не лише про економію коштів та доцільне використання технічного та людського потенціалу. Це про нові формати в роботі, про мобільність, ефективність та оптимізацію ресурсів. Про те, щоб йти в ногу з часом і нести якнайменшу шкоду екології. Навіть протиепідемічні норми зобов’язують нас переходити на віртуальні та електронні носії інформації», – написав також голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

Зважаючи на те, що тільки чергові сесії Вінницької обласної ради 8 скликання мають відбуватися не рідше раз на місяць, річна економія коштів складе близько 150 тисяч гривень. Щодо роздрукованих проєктів рішень, стоси яких інколи у залі залишили самі ж депутати, то тут маємо більше тонни паперу – 1392 кілограми. Тільки на чергові сесії протягом року. Тож економія буде суттєвою.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня