, 26 Червня
booked.net
6 Серпня, 2021, 10:44

Вінницька облрада виділила 2 млн грн для закупівлі дизель-генератора у Пироговську лікарню

На придбання дизельного генератора для Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова спрямують 2 млн грн. Відповідне рішення депутати ухвалили на засіданні чергової 11 сесії обласної Ради, яка відбулася 30 липня.

– Обласна лікарня ім. М. І. Пирогова є особливою лікарнею. Крім того, що це багатопрофільний медичний заклад, виконує ургентні функції, ця лікарня  виконує ще і дуже важливу місію – вона рятує життя пацієнтам, які проходять гемодіаліз та у яких виявлена ниркова недостатність. Процес проходження гемодіалізу пов’язаний з використанням електроенергії і не допускає перебоїв у її постачанні в той час, коли пацієнт проходить лікування. Придбання генератора унеможливить цей збій. Тому це: по-перше – покращить якість послуг, які надає лікарня цій категорії хворих, а по-друге – зекономить кошти на медичні матеріали гемодіалізу, адже він відбувається в лікарні майже безперервно, – прокоментував заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Директор обласної лікарні Олександр Жупанов теж відзначив важливість дизельного генератора та додав, що медичний заклад зі свого боку також спрямував близько 730 тис. грн на його закупівлю.

– Він забезпечить безперебійне живлення для чотирьох відділень, серед яких відділення гематології, ревматології, патології вагітних та низка підсобних приміщень. Лише в одному відділені гемодіалізу є 30 штучних нирок, які забезпечують в день до 120 пацієнтів необхідними процедурами. Такі процедури людині потрібно приймати тричі на тиждень. У разі відключення електроенергії, забезпечення безперебійним живленням дуже важливе. Дизельний генератор може безперебійно тримати напругу 12 годин, – розповів Олександр Жупанов.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня