, 26 Червня
booked.net
29 Грудня, 2021, 15:16

Вінницька поліція затримала серійного грабіжника

Вiнницькi правоохоронцi затримали зловмисника, який нападав на жiнок, якi працювали у магазинах, забирав грошi з каси, їх особистi речi та мобiльнi телефони. Зловмисником виявився 40-рiчний, ранiше судимий, чоловiк. За подiбнi злочини вiн може провести шiсть рокiв за гратами.

зловмисник

Про це повiдомляє пресслужба ГУНП у Вiнницкiй областi.

зловмисник

Перше пограбування затриманий вчинив 24 грудня в обласному центрi на вулицi Ширшова. Правопорушник вiдiбрав у 56-рiчної продавчинi продовольчого магазину її телефон та 4 тисячi гривень з каси. Наступного дня затриманий вчинив аналогiчний злочин в iншiй частинi мiста – на вулицi М.Шимка. Його жертвою стала ще одна працiвниця продуктового магазину – 37-рiчна вiнничанка, в якої  зловмисник вiдiбрав  особистi речi та телефон, – йдеться в повiдомленнi вiдомства.

зловмисник

Аби знайти зловмисника копи переглянули записи з камер вiдеонагляду поблизу мiсць вчинення злочинiв та провiвши комплекс слiдчих i розшукових дiй. Виявилось, що чоловiка ранiше притягували до кримiнальної вiдповiдальностi за наркозлочини.  Затриманий мав при собi  шматки металевої труби, якi вiн ймовiрно планував використати пiд час вчинення наступних нападiв.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня