29 Березня
booked.net

Вінницькі боксери перемогли на командному турнірі на Закарпатті

Команда юніорів з боксу з Вінницької області виграла всеукраїнський командний турнір у м. Рахові. Турнір став відбором до Чемпіонату Європи. Також четверо спортсменів здобули медалі на цьому турнірі. Це три золотих нагороди та одна бронзова.

Про це повідомили у Вінницькому боксерському клубі «Золота рукавичка».

«Вітаємо збірну команду Вінницької області з першим загальнокомандним місцем у відбірному до Чемпіонату Європи всеукраїнському турнірі найсильніших боксерів – юніорів України (27.06-02.07.22, м. Рахів).
Так тримати!
Далі більше!
Перемог на Чемпіонаті Європи!»

Спортсмени, що здобули призові місця:

Земнухів Арсен – 1 місце, 46 кг, ВОКДЮСШ (Тренери: Маньковський Н. А., Гончар О. В.);
Чекін Максим – 1 місце, 48 кг, МКДЮСШ “Вінниця” (Тренери: Терещук Д. В., Вакалюк Р. В.);
Марчук Артем – 1 місце, 57 кг, МКДЮСШ “Вінниця” (Тренер Осадчук Д. Г.);
Гнатюк Ілля – 3 місце, 60 кг, МКДЮСШ “Вінниця” (Тренери: Терещук Д. В., Вакалюк Р. В.).