, 1 Жовтня
booked.net

Вінницькі енергетики з Міжрегіонального гумштабу доставили військовим допомогу з Іспанії та Греції

Заснований вінницькими енергетиками Благодійноий Фонд “Енергія Відродження” передав допомогу оборонцям північного кордону України. Про це повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі. 

Бійцям привезли засоби гігієни та медикаменти, а також – ковдри і речі від партнерів з Іспанії та продукти харчування від волонтерів з Греції. 

Окрім того, активісти Фонду побували на двох позиціях біля кордону. Військові були приємно вражені таким гуманітарним візитом.

“До нашого Фонду звернувся вінничанин Дмитро, який разом з побратимами боронить північні кордони України. Просив вислати поштою найнеобхідніші речі (засоби гігієни та медицини). Але ми у своїй роботі керуємося принципом, що якщо допомагати то робити це на всі 100%”,  – розповідають у Фонді. 

Зауважимо, що фонд “Енергія Відродження” був заснований енергетиками Андрієм Поліщуком та олександром Млинцем. Голова фонду – координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, депутат Вінницької обласної ради Олег Легеза. 

Фонд входить до Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. 

Вінницькі волонтери направили допомогу бійцям на кордоні України Вінницькі волонтери направили допомогу бійцям на кордоні України Вінницькі волонтери направили допомогу бійцям на кордоні України Вінницькі волонтери направили допомогу бійцям на кордоні України

Нагадаємо, штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня