, 7 Лютого
booked.net

Вінницькі енергетики з Міжрегіонального гумштабу передали військовим позашляховик

Координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, співзасновник Благодійного фонду “Енергія Відродження” Андрій Поліщук передав на передову чергове авто.

Як зазначають у Гумштабі,  позашляховик Volkswagen тепер вірно служить воїнам, які боронять Україну на одному з найспекотніших напрямків.

Додамо, що БФ “Енергія Відродження” створена енергетиками з Вінниччини Андрієм Поліщуком та Олександром Млинцем. Директор фонду – депутат Вінницької обласної ради Олег Легеза. 

Вінницькі енергетики передали війську позашляховик VolkswagenЗазначимо, що наразі Олег Легеза несе службу у лавах ЗСУ.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого входить “Енергія Відродження”,  був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна.

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого