, 30 Листопада
booked.net
26 Жовтня, 2021, 13:12

Вінницькі футболісти стали срібними призерами міжнародного турніру

У Вінниці фінішував престижний міжнародний турнір з футболу серед юнаків Utmost Cup. Вінницька команда “Нива” нещодавно виграла аналогічний Utmost Cup серед однолітків, а тепер гідно виступила у “срібній” лізі проти на рік старших опонентів.

Турнір був розбитий на дві ліги – “золоту” і “срібну”. Серед 40 команд перемогу здобула команда “Рух” (Винники, Львівська область). В фіналі вона із рахунком 1:0 подужала “Динамо” (Київ).

Найкращий результат серед вінницьких команд показала “Нива” 2011 р.н. під керівництвом тренерів Петра Анісіма і Юрія Коваля. У поєдинку за золото вінницька команда “Нива” програла чернівецькій “Буковині” із мінімальним рахунком – 0:1.

В активі команди Петра Анісіма і Юрія Коваля – срібні нагороди в командному заліку, а також індивідуальні призи. Зокрема, кращим гравцем став Дмитро Варварук, а кращим нападником змагання – Ілля Якимчук.

Вінницька футбольна команда "Нива" стала віце-чемпіоном міжнародного турніру

Нині “Ниву” 2011 р.н. вже прагнуть бачити на кращих українських і європейських турнірах у 2022 році. Учасників команди вже помітили скаути українських футбольних грандів.

Наші футболісти не відчули, що зі старшими на рік суперниками боротися складніше, ніж з однолітками. Взагалі ми грали досить легко. Можливо, було б складніше за умови участі в турнірі основних складів, – прокоментував тренер “Ниви” Юрій Коваль.

Останні новини

Новини

29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада