, 8 Червня
booked.net
25 Листопада, 2022, 9:30

Вінницькі хірурги успішно прооперували хлопчика під час блек-ауту

У дитячій обласній лікарні хірурги прооперували 11-річного хлопчика під час відключення електроенергії. Юний пацієнт потребував негайного медичного втручання, оскільки у нього діагностували гострий флегмонозний апендицит. Як повідомляє Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, операцію вдалося провести завдяки генераторам.   

“Наш заклад працював на дизель-генераторах, тому освітлення в операційній було таке ж як зазвичай. Операція пройшла успішно, пацієнт почувається добре”, – прокоментував подію директор КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня” Василь Паненко.

Перемкнулася на дизель-генератори під час блек-ауту і обласна клінічна лікарня імені Пирогова. Хірургам цієї лікарні теж довелося завершувати операції уже при роботі дизель-генераторів, а Центр нефрології та діалізу обласної лікарні ім. Пирогова отримував воду зі свердловини. 

Завдяки роботі дизель-генератора у нас за лічені хвилини ввімкнулося світло. Також в кранах не було води, але ми перемкнулися на постачання води зі свердловини. Гемодіаліз повністю працював поки енергетики відновлювали електропостачання, – розповідає Наталя Пивоварова.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня