, 8 Червня
booked.net
6 Травня, 2021, 16:27

Вінницькі комунальники попереджають боржників про блокування їхніх банківських карток

На календарі вже травень  розпочався. Позаду залишився опалювальний сезон 2020-2021 рр., але, на жаль, гарячою залишається проблема розрахунку населення за послуги перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

Заборгованість споживачів перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» станом на 5 травня становить понад 151 мільйн гривень.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №630 споживачі повинні сплачувати за комунальні послуги до 20 числа щомісяця.

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» постійно проводить роботу з боржниками. Якщо споживач не сплачує борг добровільно, справи вирішуються в судовому порядку. Тоді до суми боргу додаються й інші витрати, які боржник зобов’язаний буде сплатити. В першу чергу, це судовий збір – 2270 грн.

Якщо ж справа дійшла до виконавчої служби і вже закінчено строк, коли споживач може сплатити борг самостійно, є велика ймовірність, що на майно та банківські рахунки неплатника буде накладено арешт, розрахункові картки буде заблоковано.

Законом України «Про виконавче провадження» передбачено винесення постанови про арешт майна боржника, який може бути накладено в національній та/або в іноземній валюті і поширюється на усі поточні рахунки боржника, у тому числі й на ті, що будуть відкриті після винесення державним виконавцем даної постанови про арешт майна. Виняток – лише деякі види рахунків, на які арешт не поширюється.

Тож радимо всім, хто заборгував чималу суму теплопостачальному підприємству не дотягувати справи до суду і не накопичувати борг. Але якщо вже так сталося, що заборгованість накопичено, зверніться на підприємство для укладання договору з реструктуризації та сплати накопиченої суми частинами.

Підприємство змушене звертатися до суду, адже так само, як споживачі повинні вчасно розраховуватися за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» повинно вчасно розраховуватися за ресурси, які використовує для надання послуг споживачам. Найбільша частка фінансів припадає на розрахунок за використаний природний газ перед НАК «Нафтогаз України».

 

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня