25 Серпня, 2020, 13:34
Вінницькі легкоатлети перемогли в чемпіонаті області

Нещодавно відбувся чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики. У ньому взяли участь вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1.
У змаганнях з бігу на 100 метрів серед дівчат перше місце посіла Анастасія Савчук. На дистанції 1500 метрів серед юнаків золото виборов Сергій Кострицький.
Срібло у змаганнях з бігу на 400 метрів серед дівчат здобула Надія Поворозник. Друге місце на дистанції 400 метрів серед юнаків посів Артем Задорожнюк.
Наразі в МДЮСШ №1 займаються 350 вихованців у видах спорту: легка атлетика, гімнастика художня, хокей на траві і теніс настільний.








