25 Червня
booked.net
25 Серпня, 2020, 13:34

Вінницькі легкоатлети перемогли в чемпіонаті області

Нещодавно відбувся чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики. У ньому взяли участь вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1.

У змаганнях з бігу на 100 метрів серед дівчат перше місце посіла Анастасія Савчук. На дистанції 1500 метрів серед юнаків золото виборов Сергій Кострицький.

Срібло у змаганнях з бігу на 400 метрів серед дівчат здобула Надія Поворозник. Друге місце на дистанції 400 метрів серед юнаків посів Артем Задорожнюк.

Наразі в МДЮСШ №1 займаються 350 вихованців у видах спорту: легка атлетика, гімнастика художня, хокей на траві і теніс настільний.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня
17 Червня