Вінницькі медики успішно здійснили першу у 2025 році трансплантацію нирки

Вінницькі медики успішно здійснили першу у 2025 році трансплантацію нирки – цього разу від померлого донора.
Про це 13 січня інформує Вінницька обласна клінічна лікарня ім. Пирогова.
Наша команда медиків здійснила надзвичайно важливу операцію – трансплантацію нирки від померлого донора. Така операція – це більше, ніж просто медицина. Це символ того, як взаємопідтримка, людяність і спільна праця можуть подарувати нову надію, – йдеться у повідомленні.

Це був нелегкий шлях, але він став можливим завдяки благородству та силі духу родини донора. У найскладніший момент ці люди зробили вибір, який врятував життя. Жінка, яка роками боролася з хворобою, отримала можливість жити повноцінним життям.
Окрема вдячність нашій медичній команді: хірургам, анестезіологам, трансплант-координаторам, медичним сестрам та всім, хто невтомно працював цієї ночі. Ваша майстерність, відданість справі та співчуття творять справжні дива. Ви – приклад того, як медицина здатна змінювати долі, – додають у лікарні.








