, 10 Червня
booked.net

Вінницькі мотопіхотинці провели успішну контратаку під Авдіївкою

Військовослужбовці 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка провели успішну контратаку проти ворога. Бійці підрозділу з Вінниччини 15 березня підрозділи знищили російські війська на трьох позиціях під Авдіївкою. Росіяни зазнали важких втрат, у бою чотири окупанти захоплені у полон, повідомив головний редактор видання Цензор.НЕТ Юрій Бутусов. 

“Успішна атака 59-ї бригади відбулась у день панихиди на дев’ятий день після загибелі Дмитра Коцюбайла, знаменитого воїна-добровольця, у якого в 59-й бригаді є друзі. Росіян розбили саме на тих позиціях, де багато десятків разів працював за останні 9 років сам друг Да Вінчі, база якого знаходиться в Авдіївці. Звичайно, все це було добре сплановано як належить заздалегідь, це не були емоційні дії. Дякую воїнам 59-ї бригади, які майстерно знищили ворога, такий успіх – це найкраще визнання пам’яті українських героїв”, – зазначив журналіст.

Чотири російські військовослужбовці захоплені у полон виявилися зі складу 2-го батальйону 110-ї мотострілецької бригади ЗС РФ:

  • Обдовський Сергій з міста Тверь;
  • Даиров Яков з Оренбургської області;
  • Китов Юрий з Оренбургської області;
  • Єртлеус Самрат з Оренбургської області.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня