, 27 Червня
booked.net

Вінницькі мотопіхотинці відтіснили ворога на кордоні Миколаївської та Херсонської областей

Військовослужбовці 59-ої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, яка дислокується на Вінниччині, тіснять ворога на кордоні Миколаївської та Херсонської областей.    

Наші воїни роблять усе можливе для наближення перемоги й намагаються давати ворогу можливість щодня поповнювати статистику “двохсотих” орків, інформують у бригаді. 

“Відтіснили їх трохи, тому й бісяться. Огризаються падлюки, й добре огризаються. Але у нас є чим відповідати й ми готові їх нищити, — поділився враженнями сержант Василь. — Спочатку було тут дуже гаряче, але нині освоїлись, є розуміння ситуації”.

За словами захисників, ворог застосовує всі наявні засоби. Дуже часто гатять по цивільних селах, по місту Миколаїв.

“Яка ситуація? Як на війні. То вона є, то її немає тієї ситуації. Дуже часто їхня артилерія, таке враження, стріляє аби куди, щоб швидше сховатися від наших воїнів, — втомлено усміхаючись говорить офіцер Сергій. — Звісно, всі ми хочемо перемогти, щоб ця наволоч знову не сунула на наші землі, щоб росіяни надовго запам’ятали наслідки цієї війни. Перемогти, щоб вже розпочати відбудовувати нашу державу, Україну рідненьку, щоб наші діти добре жили”.

  

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня