, 5 Червня
booked.net
30 Квітня, 2021, 17:37

Вінницькі нацгвардійці виготовили півметрові писанки

Три великі писанки з пап’є-маше виготовили і розписали строковики в/ч 3008. Зообразили на них, зокрема емблему нацгвардії та Герб Вінниці. Кожна писанка — заввишки до півметра. Спершу планували їх встановитина Майдані Незалежності, згодом вирішили залишити у військовій частині.

Ідея створити писанки-велетні виникла у методистки інформаційно-просвітницького хабу Лариси Колісніченко. Спочатку хотіли виготовити такі ж як на майдані Незалежності і виставити їх там. Через карантин цього зробити не вдалося, то ж свої залишили у військовій частині.

“З кожним роком інсталяція буде доповнюватися, але у нашій частині. А на наступний рік наша великодня писанка велика зʼявиться в центрі міста поряд із великими писанками, які є на виставці”, — розповіла Ларіса Колісніченко.

У приміщенні інформаційно-просвітницького хабу розгорнули “творчу майстерню”. Готові форми писанок розфарбовують та клеять квіти. Строковик Максим Киричук розповідає, йому 24. Родом із Волині. На службу призваний два тижні тому. Це вперше, каже, коли Великдень святкуватиме не вдома, тож, аби у частині панувала атмосфера свята.

“Я навіть і не очікував, що буде така нагода відволіктися від служби строкової: підійшли запитали чи маю якісь таланти, я сказав, що маю, і випала така нагода зробити ну не в таких масштабах, а в маленьких, я працював вдома — писанки маленькі”, — розповідає Максим Киричук.

Вікторія Варакса у Нацгвардії служить за контрактом. Вона єдина з дівчат, хто долучився до створення писанок. З паперу малий герб Вінниці та емблему національної гвардії, виготовляє квіти.

Міні-виставка писанок з пап’є-маше у частині діятиме на постійній основі.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня