, 19 Травня
booked.net
7 Лютого, 2022, 11:25

Вінницькі поліцейські затримали лідера угрупування торговців зброєю

Поліцейські у Вінницькій області ліквідували діяльність банди, яка організувала нелегальний збут бойових автоматів, пістолетів та боєприпасів на території України. До угруповання входили жителі кількох регіонів, серед яких були особи з числа криміналітету.

Під час маштабної спецоперації на території Черкаської та Вінницької областей було затримано лідера угруповання та одного з його спільників.

Авточернетка

Вінницькі поліцейські затримали торговців зброєю
Серед вилученого – автомат Калашнікова зі спорядженними магазинами, бойові гранати, пістолети, набої та велика сума коштів , 173 тисячі гривень  і 11 тисяч доларів США.
Вінницькі поліцейські затримали торговців зброєюВінницькі поліцейські затримали торговців зброєю Вінницькі поліцейські затримали торговців зброєю Вінницькі поліцейські затримали торговців зброєю Вінницькі поліцейські затримали торговців зброєю

Як повідомляють на своїй сторінці в фейбук у відділі комунікації поліції у Вінницькій області :

“Злочинці впродовж 2021-2022 років організували незаконний збут зброї та боєприпасів представникам кримінальних кіл.  Впродовж шести місяців оперативниками було зафіксовано 11 фактів злочинної діяльності.”

 

Вінницькі поліцейські затримали торговців зброєю Вінницькі поліцейські затримали торговців зброєю Вінницькі поліцейські затримали торговців зброєю

За таке правопорушення передбачено покарання за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами, вчинене групою осіб) КкУ., у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.

Наразі тривають слідчі та розшукові дії для притягнення до відповідальності інших співучасників злочинної діяльності.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня