Вінницькі поліцейські затримали зловмисників, які обікрали нардепа від “ЄС”

Народного депутата Олексія Гончаренка з фракції «Європейська солідарність» пограбували в поїзді Одеса — Ковель. Грабіжникам вдалося поцупити сумку з грошима, в якій було 20 тис. грн. і банківські картки.
Уранці нардеп помітив, що з карток вночі почали знімати гроші. Як виявилося, грабіжники почали розплачуватися картками в найближчому до вокзалу магазині «АТБ» в Жмеринці.
Гончаренко написав у своєму Телеграм-каналі, що жмеринська поліція спрацювала оперативно і професійно — упродовж дня зловмисників знайшли, а картки нардепу повернули.








