, 21 Жовтня
booked.net
2 Червня, 2021, 15:39

Вінницькі прикордонники виявляють десятки підроблених довідок про коронавірус

На Вінниччині прикордонники Могилів-Подільського загону повідомляють про те, що вони і надалі продовжують виявляти фальшиві бланки результатів ПЛР-тестів, які представляються громадянами під час перетину кордону України.

Зокрема, всього протягом однієї доби у пункті пропуску «Болган» було виявлено 7 довідок про проходження тестування на COVID-19, які містили ознаки підробки. Тоді як за два місяці перевірок на базі пропуску «Могилів — Подільський — Отачь» було виявлено біля 40 фальшивих результатів зазначених тестів.

«У більшості випадках бланки не відповідали зразкам оригіналу, а під час зчитування QR-коду були відсутні дані про проходження тестування у медичному закладі, зазначеному у документах. Правопорушники використовують сучасні комп’ютерні технології аби у такий спосіб заощадити час та кошти», – йдеться у повідомленні.

Про дані факти була подана інформація до Нацполції, направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 358 ККУ. Вінничан застерігають, якщо при перетині кордону використати підроблені документи, можна отримати тривалу заборону на в’їзд.

Новини

20 Жовтня
19 Жовтня
18 Жовтня