, 2 Квітня
booked.net

Вінницькі рятувальники-спецпризначенці провели огляд нової спецтехніки та обладнання (ВІДЕО)

1 лютого в Аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області відбувся огляд отриманого днями аварійно-рятувального обладнання та автомобілів, що незабаром будуть передані в підрозділи області.

Парк рятувальних автомобілів поповнився пожежними автоцистернами на базі Iveco Magirus та Dennis (відповідно для пожежних частин міста Вінниці та селища Чечельник), а також сучасним легковим спеціалізованим автомобілем підвищеної прохідності Toyota Hilux, призначеним для перевезення особового складу частини піротехнічних робіт.

В результаті співпраці з міжнародними донорами рятувальники Вінниччини отримали 9 електрогенераторів від волонтерської пожежної організації “Amicale Pompjeeen Ettelbreck” та 6 генераторів від благодійної організації “Центр волонтерства та захисту”, а також два комплекти акумуляторного рятувального інструменту, 6 бронежилетів та шоломи ТОР-НГ 1-го класу захисту.

Справжньою родзинкою подарованого закордонними колегами є надувний човен Adventure Boats Vesta 585, призначений для рятування людей, який може транспортувати 11 чоловік. Присутній на заході голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов (за особистого сприяння якого передали пожежний автомобіль ІVECO) подякував Петрові Кляйну, компанії Thomas Sluis Int. Speditions GmbH & Co. KG за технічне забезпечення транспортного засобу, а Вадиму Кісільову за його доставку.

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня