, 27 Червня
booked.net
13 Червня, 2022, 13:29

“Вінницькі скіфи” відзначили грамотою керівника фонду “Подільська громада” Андрія Дручинського

Керівник фонду Вінницької громади “Подільська громада” Андрій Дручинський був відзначений за активну допомогу військовим.

Благодійник отримав почесну грамоту від командира військової частини А 2896, повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі. 

У грамоті зазначено, що Андрія нагороджено за активну громадянську позицію, значний особистий внесок у відновленні військових автомобілів, дієву участь у забезпеченні потреб 9-ого окремого мотопіхотного батальйону.

Як інформує пресслужба гуманітарного штабу, від початку повномасштабного російського вторгнення керівник “Подільської громади” неодноразово особисто доставляв військовим на передову гуманітарні вантажі.

До слова, військова частина А 2896 – це 9-й окремий мотопіхотний батальйон ЗСУ. Був творений як 9-й Вінницький БТрО, з мешканців Вінниці та області. Батальйон має прізвисько “Вінницькі скіфи”. 

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого входить “Подільська громада”, був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні органіхації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня