, 8 Червня
booked.net

Вінницькі спортсменки здобули чергову перемогу у волейбольній Суперлізі

Вкотре волейболістки з Вінниці перемагають своїх суперників

Сьогодні у Чернівцях вінницька команда ВК «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» перемогла «Збірну України U-15». Результат видався 3:0. І хоч збірна команда намагалась вибороти перемогу хоч в одному сеті, проте вінничанки все ж виявились сильнішими.

Старт гри для вінничанок вдався з рахунком 6:0. Тут на подачі була Дарія Ковальчук. Хоч «збірниці» намагались скорочувати рахунок, проте ВК «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» здійснив спурт (8:0), який вирішив долю першої партії — 25:12.

У другому сеті «Збірна України U-15» почала більше нападати на своїх суперниць. Гра викликала інтригу. Проте вінничанки не були готові віддавати сет суперницям і здобули перемогу з рахунком – 25:20.

І хоч «збірниці» показували свою жагу до перемоги у третьому сеті — 1:4, 11:14. Проте вихід капітана «ДоброДія» Валерії Якушевої на подачу перевернув хід даного протистояння — 25:17. В результаті вінничанки перемогли з рахунком 3:0.

Як розповіла у післяматчевій конференції догравальниця з вінницької команди  та краща кравчиня цієї гри Дарія Ковальчук,  ця гра показала, що ще є чому вчитися та досягати.

«Як то кажуть, практика навчила, що потрібно краще виконувати вказівки та настанови тренера. Дали трохи можливість пограти нашій молоді, яка наздоганяє нас. Проте в нас все попереду. Думаю, ще є до чого йти. Так у нас перемога, але треба краще», -каже Дарія Ковальчук.

За словами головної тренерки ВК «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» Юлії Якушевої, дуже рада та щаслива за команду, яка показала результат 3:0.

«Дійсно ми сьогодні дали можливість трохи пограти змінному складу. Хотілось, аби вони довше пограли. Ви бачили, що в третій партії Валерію Якушеву я не поставила. Команда почала програвати. І я її повернула, аби потім не було плачевного фінішу. Але всі молодці, боролися. Те, що планували,все вийшло», – каже Юлія Якушева.

Стартовий склад ВК «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ»: Якушева (набрала 14 очок), Ковальчук (9 очок), Дегтярьова (9 очок), Кучер (6 очок), Завала (1 очко), Малишева (6 очок), Ротар (л), Сопочева (л). На заміну виходили: Пилипенко (0 очок), Танцерова (0 очок), Крива (3 очки), Лозинська (0 очок), Кааланчук (1 очок).

Стартовий склад «Збірна України U-15»: Тверда, Оніщенко, Гошилик, Жилінська, Панічевська, Лісова, Костюк (л). На заміну виходили: Христенко, Добринь, Шкарупа.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня