25 Червня
booked.net

Вінницькі спортсмени здобули “бронзу” чемпіонату України з пляжного гандболу

Вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №3 здобули бронзу чемпіонату України з пляжного гандболу серед юнаків 2011–2012 років народження.

Про це 17 червня інформує ВІТА ТБ посилаючись на Вінницьку міську раду.

У місті Кропивницький відбулися змагання серед юнаків 2011–2012 років народження, у яких за нагороди боролися 11 команд з різних регіонів країни, — йдеться у повідомленні.

Вінницькі спортсмени здобули "бронзу" чемпіонату України з пляжного гандболу

Гандболісти МДЮСШ №3 гідно представили Вінницю на всеукраїнській арені та здобули почесне третє місце серед 11 команд-учасниць. Підготовкою команди займався тренер Юрій Чурбаков.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня
17 Червня